OKM Lublin

Wpisany do rejestru instytucji szkoleniowych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie pod numerem ewidencyjnym: 2.06/00034/2007

O nas | Aktualności | Szkolenia | Materiały | Mediacje | Kontakt

Kwestionariusz zgłoszeniowy!

[pobierz]

Szkolenia - Negocjacje handlowe

Kurs
Negocjacje handlowe

Szkolenia z tego obszaru należą do najbardziej popularnych wśród klientów rynku szkoleniowego, w największym stopniu przyczyniają się również do rozwoju indywidualnych zdolności klientów i do podniesienia wyników firmy.

Jeżeli chcemy umieć budować i doskonalić relacje z innymi ludźmi, umiejętnie radzić sobie przy efektywnym poszukiwaniu pracy oraz lepiej negocjować z pracodawcą właściwe warunki zatrudnienia warto podnieść swoje praktyczne umiejętności na tym szkoleniu.

Szkolenie będzie miało charakter indywidualnych konsultacji warsztatowych. Zastosujemy dynamiczne, intensywne metody nauki poprzez doświadczenie - co sprzyja konstruktywnym zmianom w zachowaniu.

Zajęcia odbywają się w jeden weekend. Szkolenie składa się z 18 godzin (całe szkolenie prowadzone jest w formie warsztatów) i obejmuje: poznanie elementów i technik negocjacji; poszerza wiedzę z zakresu komunikowania werbalnego i niewerbalnego; uświadamia znaczenie gier negocjacyjnych; zapoznaje z argumentacją logiczną i emocjonalną; poszerza umiejętności radzenia sobie z trudnym klientem.

Kurs prowadzony jest przez specjalistę z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym oraz znajomością zasad sprzedaży. Po odbyciu szkolenia uczestnik otrzymuje zaświadczenie jego ukończenia.

Ceny i najbliższy termin podany jest w zakładce "Aktualności"

Szkolenia

Materiały

Kontakt

Telefon:
508-333-047

E-mail:
okmlublin@poczta.fm

Współpraca | Bibliografia | Linki

wykonanie: Art Delarte